Firma Öz Geçmişi

Kurumsal

Aydın Prina

SEKTÖRDE
15. YIL

Aydın Prina; 15 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren katı yakıt (prina) konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan fabrikamız;
Kuru Pirina, Çekirdek Pirina, Yıkanmış Çekirdek Pirina, Pellet Pirina, Ahşap Pellet ürünlerini dökme ve çuvallı olarak üretimini yapmaktadır. Hizmetlerimiz arasında sevkiyatta bulunmaktadır.

Tek İşimiz Prina

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede katı yakıt yani prina sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı “Hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Aydın Prina gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Firmamız Hakkında

Sorularla Aydın Prina

Aydın Prina olarak; 15 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz.

Çevre dostu olan pirinanın; kuru, çekirdek, yıkanmış çekirdek ve pellet olmak üzere dört çeşidinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamıza 0 256 231 01 78 nolu numaramızdan, info@aydinprina.com mail adresimizden, facebook ve instagram sosyal medya hesaplarımızdan veya Ata Mah. 779 Sok.  No:49 Daire:1 Efeler / AYDIN adresimizden ulaşabilirsiniz.

Aydın içi perakende, şehir dışı illerimize kamyon bazında sevkiyatımız bulunmaktadır.

Pirina diğer yakıt türlerine göre oldukça çevre dostu bir yakıttır. Kullanım anında is, duman, koku vb. şeyler yapmaz.

Not found